slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia charakteryzujące typową damę? Ja znam: uczucie, bliscy i wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak postrzega siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój zaabsorbowanego kochanka. Jak bardzo często mawiają z jednej strony potrzebują troski, stałości w uczuciach, jednak z drugiej strony w sekrecie marzą o tym żeby obecny facet od czasu do czasu stawiał opory, bywał nieznośny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom również pragną zdobywać, bo kogo cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero relacja czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, aby wiedzieć które z nich bywają najważniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna