producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze platerowane, albo też srebrne? Jakie wybieramy chętniej? Ten spór trwa już nie krótko na rynku. Dziś postaramy się rozprawić na ten temat. Jednak temat nie wydaje się aż tak łatwe jak mogłoby się zdawać. Te rodzaje wyrobów złotniczych posiadają liczne minusy choć i poważne pozytywne aspekty posiadania.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej robi się takie modele z czystego srebra. Z tego powodu pozostaje sporo droższa. Wytwarza się taką biżuterię galwanizując rudy metali szlachetnych. Pozostaje zdecydowanie bardziej luksusowa oraz dokładnie z tej przyczyny chętnie wybierają ją klienci z wyższych sfer. Również istotne jest lokalizacja jej sprzedaży, zwykle pozostają to salony jubilerskie. Pozostaje ładnie wystawiona w oświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej zakupu zazwyczaj zainkasujemy śliczne pudełeczko. W jubilerskim salonie obsługa z pewnością będzie lepsza i lepszej klasy. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie wolno nie pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria platerowana – pozostaje najczęściej produkowana ze amalgamatów metali pospolitych i plateruje się ją niedużą warstwą srebra. Sztuczne wyroby w miarę po czasie niszczeją i klienci pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to oczywiście atrakcyjna wartość produkcji. Ze smutkiem mówimy, że potrafi wywoływać uczulenia, bardzo często produkty z zawartością niklu. Co najważniejsze rodzaje sztucznej biżuterii są nadzwyczaj śliczne ze względu na mieszankę, bez owijania w bawełnę zdecydowanie prościej ją wytworzyć. Komplety tutaj najczęściej składają się z dwóch części – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria prawdziwa jest lepiej wykonana i nie uczula. Choć jest znacznie więcej warta, ponadto nie zużywa się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z kolei kolekcje biżuterii platerowanej pozostają ładniejsze i tańsze. Jaki typ jest lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow